Literární soutěže


marlowe
marlowe 22.01.2014 v 17:00

MF DNES, jihočeská příloha, středa 22.1.2014.

Přihlaste fantasy nebo sci-fi povídku do literární soutěže.

Píšete fantasy nebo hororové povídky? Přihlaste se do aktuální literární soutěže. Pokud uspějete, objeví se vaše dílko v knižním sborníku.
Klání vyhlásil na podzim HSF-klub, fungující pod Jihočeským klubem Obce spisovatelů. Vyhradil ji trojici ne-tradičních žánrů: horor, si-fi a fantasy. Podporu poskytuje i jindřichohradecké nakladatelství Epika.
Aktuální zadané téma zní tak trochu v duchu zmiňovaných žánrů – Tiché písky. Původní termín uzávěrky, stanovený na poslední lednové datum, posunuli organizátoři až na 28. únor.
"Soutěž je určena pro zájemce od osmnácti let. Rozsah prací je limitován počtem dvaceti autorských normostránek. Příspěvky lze zasílat na mailovou adresu: sivi.olaf@centrum.cz. U každé práce je třeba uvést jméno autora, věk, adresu a telefonní spojení," uvedla Hanka Hosnedlová z Jihočeského klubu Obce spisovatelů.
Odměnou pro vítěze bude zařazení povídek do knižního sborníku s pracemi zkušenějších autorů. Kniha by měla vyjít do konce roku. Došlé práce bude s anonymitou pro soutěžící hodnotit odborná porota. Její konečné resumé také určí vítěze soutěže.

http://spisovatelejih.blog.cz/

marta14
marta14 23.10.2016 v 18:32

Zajímalo by mě jestli je někde nějaká soutěž pro náctileté.Jako napsat příběh nebo tak něco...

Fantýna
Fantýna 24.10.2016 v 06:09

Zkuste se podívat na tyto stránky: http://www.literarnialchymie.cz/literarni-souteze/
Mají tam několik soutěží ve psaní. Když se vám něco bude líbit, tak můžete překliknout a hned jste na pravidlech vybrané stránky.
Věřím, že jsem vám pomohla.

Pelapania
Pelapania 25.10.2016 v 08:17

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

knihomol5555458
knihomol5555458 28.03.2017 v 17:17

Přesto, že u dnešní mládeže je velký úpadek čtení tak se pořádají literární soutěže pro mládež. Já osobně jsem se teď zúčastnil dvou soutěží- napsal jsem dvě povídky. Bohužel jelikož jsou to soutěže hromadné a vyhodnocuje se nejlepší příběh proto se musí příběh vlézt na jednu A4. Přesto se s velikou vášní učastním těchto soutěží.
~~~Zajímalo by mne názor těch kteří se těchto soutěží účastní.

Janadvorackova
Janadvorackova 08.12.2019 v 14:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Janadvorackova
Janadvorackova 03.08.2021 v 17:22

ttps://www.carcosa.cz/antologie-bizarro/



Vložit příspěvek