Knížky o upírech


--Eri--
--Eri-- 18.04.2017 v 17:04

Upíři se v knížkách objevují čím dál častěji, ale většinou se to autorům moc nepovede.
Samozřejmě existují výjimky, které se mi zalíbí jako třeba série Vznešení mrtví, Upíři z Chicaga, Noční lovci, Modrá krev i když to jsem nečetla, ale anotace vypadá dobře. A taky knihy, kde se upíři objevují jako vedlejší postavy - Edie Spence, Kate Daniels, Lovci monster, Mercedes Thompson, Strážkyně Riley Jenson. Všechno z nakladatelství Fantom Print.

TerezaJágrová
TerezaJágrová 07.11.2017 v 18:35

Série knih stmívání

blackhorse
blackhorse 09.01.2018 v 06:15

Mně se líbí Deník úúúúplně obyčejného upíra. A Dracula, Klub Záhad, když je tam upír.

petulik330
petulik330 09.05.2020 v 13:13

podle mě je dobrá serie temní lovci od Sherriryn Kenyon nebo noční lovci od Jeaniene Frost.

komtesa
komtesa 07.02.2021 v 23:30

DOBRY VEČER , DLOUHO JSEM ZDE JIŽ NEPSALA A TROCHU MĚ TRAPIL ZRAK, ALE NYNI MAM JIŽ UMĚLY ČOČKY , TAK JSEM SE VRATILA KE ČTENI S LUPOU A PIŠI JENOM VELKYM PISMEM, TAK SE OMLOUVAM ZA TO
MOC LIDI SEM JIŽ NEPIŠE ,ŽE BY JSE UPIŘINA NELIBILA -NEVIM JESTLI VYŠLO NĚCO DALŠIHO ,RADA SE NECHAM POUČIT , ALE JAK JSEM MOHLA ZASE ČIST TAK JSEM ZAČALA ZNOVU ČIST A JAKO DALŠI JSEM VZALA DO RUKY PATRICII BRIGGS A ČTU A ČTU PEČLIVE ZNOVU CELE DILY A POŘAD LIBI
PŘEDTIM ZKHOUBNY KMEN OD DEL TORA ,PRAVOU KREV ,KREVNI POUTA A VŠE OD ZNOVA
MEZITIM JSEM SI KOUPILA KNIHY S JINYM NADPŘIROZENYM TEMATEM ,TVAŘ VODY A HASTRMAN,Z KRVE ZROZENA-- TAKY POČTENI A KULHAVY DABEL OD A. THURWALD -ŠTVANICE ALE DALŠI POKRAČOVANI NENACHAZIM --LITAJI TAM VNITŘNOSTI JAK U KOTLETY A KULHANKATT
TAK JESTLI NĚKDO VI O NĚJAKY NOVÝ UPIŘINĚ , PROSIM PODĚLTE SE MNOU O ZNALOSTI -KOMTESA

Orechanda
Orechanda 12.02.2021 v 14:46

Tak já doporučuji J. R. Ward - má celkem 18 knih na upíří téma - Bratrstvo černé dýky. Četla jsem to snad už 5x


petulik330
petulik330 11.05.2021 v 23:45

Twilight: neberu ti tvůj názor na stmívání, ale ty neber názory ostatním.
Me osobně se Twilight nelíbí. Je to pro mě kravina a raději ji přečtu temné lovce. Mohla co se to taky zkusit.

petulik330
petulik330 12.05.2021 v 00:02

komtesa: Poměrně nedávnono jsem četla kruh věrných a myslím další dva díly od Nory Roberts.
Jedním z hlavních hrdinů je upír. Mohlo by se to líbit.



Vložit příspěvek