BODY - BODY - BODY !!!


elfos
elfos 22.06.2014 v 10:08

Jak dí herdekfilek a HTO, ani anotace si nemohou být před moderátory jisté. :-) Co vidíme, nebo co nahlásí či pozmění (k lepšímu) zdejší čtenáři, to upravujeme a schvalujeme ostošest a rádi.

bokken
bokken 22.06.2014 v 12:17

"Svou" anotaci? To má být vtip? Anotace je anotace (jestli vám to něco vůbec říká) a tam nepatří vlastní hodnocení. kor taková anotace, ze které člověk co to nečetl bude zmaten jestli jde tedy o polemiku s dosavadními poznatky, nebo o román nebo o co vůbec a kde není ani zmínka o tom, že to uzavírá a navazuje na jistou trilogii. Trvám na tom, že v takovýchto případech má i to pouhé info od prodejce mnohem větší hodnotu. Místo toho, abyste to uznali, tak to ještě budete obhajovat a dělat cirkus kolem toho. A když už upravuji, tak upravuji správně a ještě kontroluji, předtím se tam namísto úpravy vrátil ten samý nesmysl.

Viki9
Viki9 22.06.2014 v 13:36

... Naše Pernaté Lordstvo, zas si mě ukázal, jak jsem v pohybu po sítích málo zběhlý a jak mnohý vžitý výraz z tohoto virtuálního světa je mým uším cizí a neznámý ... a tak přiznávám, s určitým uzarděním, že jsem si tvou pobídku "DNFTT" musel vygooglit ... a míním se jí nadále i řídit!
... ježto ale předpokládám, že se tu nachází určité procento (byť zřejmě asi zanedbatelné) lidí stejně neznalých jak já, tak připojuji rovnou odkaz na tuto zkratku ... http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_%28internet%29 ...
... omlouvám se, že ti svým polopatismem tak trochu kazím pointu a lehké nahození trefného bonmotu :-D

bokken
bokken 22.06.2014 v 14:16

Změna anotace již byla schválena, takže pochvala moderátorovi, přece jenom jsou zde i soudní lidé, kteří vědí co to anotace vůbec je, a jak má vypadat. A k tomu zbytku už jen takto - arogance a pokrytectví některých zdejších uživatelů a rádoby kapacit už ani není směšná, ale k přímo ke zvracení. Což je krásně vidět i na začátku tohoto tématu, kdy sem někdo napíše nějakou připomínku, a zdejší "kapacity" nebo jejich ega se s tím nedokážou srovnat a začnou zde vést své teorie o "bodohoničství", a o tom, jak zde upravují a přidávají jen z lásky ke knihám, když paradoxně v jiných diskuzích si je počítají sami sobě i jiným a honí si trika nad svými dosaženými body a tím kolik "zasloužilé" práce zde již vykonali. Bodohoniči.., krásně se zde hodí to rčení o potrefených husách. Takže nezbývá než zdejším rádoby kapacitám popřát, ať doplní elementární znalosti, třeba co je to anotace, aby zde pak neobhajovali nesmysly a osobní názory v anotacích, a také jim popřát bohatší osobní život, aby jejich očividně jedinou životní realizací nebyl internet a doplňování údajů do kolonek na databázi ve virtuální realitě :)

elfos
elfos 22.06.2014 v 15:02

Ano, bokkene, tu anotaci jsem ti schválila (stejně jako spoustu dalších anotací - ne tvých - dnes i jindy). Doplnila jsem do ní jméno Petra Voka, a ke knize jsem přidala edici a lepší obálku než byla ta původní, špatně viditelná. Tedy, dělala jsem to co vždycky: co vidím, upravím/opravím.

Nedá mi to (aby mě husa kopla!), ještě něco ujasním. Bodohoničství zmínil Viki9 pouze jako příklad, zkušenost odjinud. Nikoho tady takto nenazval a ani neměl na mysli, ani Niky Coffee, která se ohradila, ani nikoho jiného - myslela bych, že je to z jeho příspěvku naprosto zřejmé, ale asi není, když se toho chytáš i ty. Proto to zmiňuji. A hlavně, nemáme tu ani žádné tvé rádoby kapacity, kterými se stále oháníš. Zato tu máme spoustu lidí inteligentních, moudrých, originálních a svých, se zdravým selským rozumem, schopností vnímat a s různými zkušenostmi. Mohla bych vyjmenovávat dál, ale nechci tě unavovat dlouhým řečněním.. koneckonců, jsem málomluvný tvor. Tak už jen dodám, že ani ty nejsi úplně hloupý. Pokud by ses zdržel osobních útoků a snahy co nejvíc lidi urazit a vyprovokovat, dalo by se debatovat - ty diskuse by byly úplně jiné. Byť, samozřejmě, vynutit si něco nejde, a výsledkem je někdy ano, ale někdy také ne.

elfos
elfos 22.06.2014 v 16:03

A díky za pochvalu i za tu úpravu, jsem ráda, že už je ta anotace v pořádku.


HTO
HTO 22.06.2014 v 17:08

Co se týká toho, že se anotace vrátí k předchozímu znění, může to být tím, že pokud se nejprve upraví anotace a pak některý z údajů, na něž se musí kliknout, anotace se automaticky vrátí do předešlé podoby. Je třeba nejprve upravit ony „klikací“ údaje.

siena
siena 22.06.2014 v 20:47

"Technická" poznámka:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Anotace

Viki9
Viki9 22.06.2014 v 21:13

... trefa do černého Lady Sieno :-D

eraserhead
eraserhead 22.06.2014 v 22:03

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Viki9
Viki9 22.06.2014 v 22:25

... ty Hlavo (Po)mazaná, další šíp tamtéž. :-D

bokken
bokken 22.06.2014 v 22:53

elfos: I kdyby to bylo tak jak říkáš, nic to nemění na tom, že to bylo zmíněno úplně zbytečně, takže to beztak vyvolává otazník na pravý motiv. Kdyby se odpovědělo čistě na to, co uživatel zmínil, bylo by to vlákno kratší, a vyřešeno rychleji, a daný uživatel by se nemusel proti tomu "bodohoničství" ohrazovat, a vy to zase vysvětlovat. A tak je to i s mým příspěvkem, stačilo to brát jako poznámku na určitý zdejší nešvar vzhledem k tomu, že tu někteří očividně podporují "své" anotace, před takovými, jaké mají opravdu být - tj. stručný, výstižný popis toho, o čem kniha je, ne bláboly a ne osobní názory, místo toho, aby se to obhajovalo, a diskutovalo se tu stylem "na co si tu ten zlý bokken zase dovoluje upozorňovat, určitě v tom nebude žádný dobrý úmysl". Těmi kapacitami se tu oháněli hlavně někteří zdejší, jako kdyby měli patent na všechno, na rozum, na diskuze, na témata diskuzí a vůbec. A nikdy mi tu nešlo o to, si něco vynutit. Jinak to máš stále zkreslené, zkus se na to podívat trochu s nadhledem :) Nechal bych to být. Díky za ta doplnění a úpravy.

HTO: Díky za věcnou poznámku. Nevím čím to může být, ale v tomhle případě jsem opravoval pouze a jedině tu anotaci. Už je zbytečné to řešit, pouze pokud by se to stalo znovu.

Nakonec k té wikipedii, neuznávám jí, ano, protože si tam může přidat kdokoliv, cokoliv,a o to míň uznávám lidi, kteří wikipedii používá jako podporu svých nejen argumentů. No offence. Nakonec, wikipedia jako zdroj je zakázána nejen na univerzitách, ale i na serióznějších středních školách. Už z principu bych jí moc nepoužíval, a hledanou informaci bych si radši našel z odborného zdroje, protože je to mimojiné i rychlejší, na co wikipedie, když si stejně budu muset ověřovat, jestli je to správně. Ostatně pamatuji na jednoho přednášejícího, který ji používal jako podpůrnou pomůcku, kdyby náhodou během přednášky mu něco vypadlo, nebo na něco zapomněl. Jaké to pak bylo překvapení a štěstí, že tehdá pár dní před zkouškou si nás pár všimlo, že v těch přednáškách je dost nepřesností,špatných údajů. letopočtů atd. A to je jen jeden příklad. Toť k tomuhle vše.

Text příspěvku byl upraven 22.06.14 v 22:56

Eliskaaa
Eliskaaa 24.10.2016 v 10:30

Zdravím všechny, mám trochu hloupu otázku, ale za co všechno dostávám body a k čemu mi vlastně jsou? Díky

Naias
ddkk
ddkk 05.10.2020 v 11:38

Jakožto osoba naprosto neznalá původního záměru přidělování bodů za různé počiny na DK, pročetla jsem si část výše zveřejněných příspěvků a stejně nemám potuchu, k čemu vlastně body na DK slouží. Obvykle jde o určitou motivaci k aktivní spolupráci, třeba, ale tady mi to přijde jako úplně zbytečné...ale možná se mýlím.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.10.2020 v 16:37

Ddkk: body už nejsou k ničemu :D čili hláška: "Napište první komentář a dostanete 5 bodů." je zvláštní...ale stále je přehled, kdo má za týden nejvíc bodů a kdo celkově. Lidem asi dělají žebříčky dobře :O
(Dřív za to byly knihy...nebo snad i jiné věci.)

Text příspěvku byl upraven 06.10.20 v 16:38

ddkk
ddkk 06.10.2020 v 17:30

Lenka.Vílka: Dík za vysvětlení. Diskuze na tohle téma je zřejmě k ničemu. A uživatelé se asi motivují sami....tož tak. Hezký večer :-)

vladimir3043
vladimir3043 18.06.2021 v 11:14

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.06.2021 v 11:31

Novinky na webu --- předposlední informace

Text příspěvku byl upraven 18.06.21 v 11:31

elfos
elfos 18.06.2021 v 16:59

Vladimire, statistiku svých přidaných autorů a knih najdete nyní ve statistikách svého profilu.

https://www.databazeknih.cz/statistiky/vladimir3043-95153

Profil uživatele se tím trochu odlehčil a v řádku Body jsou nyní body, nic jiného.

vladimir3043
vladimir3043 19.06.2021 v 07:47

Děkuji za odkaz a upřesnění. Tam se mohly tedy klidně přesunout i ty body :-)

Text příspěvku byl upraven 19.06.21 v 07:49

Janadvorackova
Janadvorackova 09.07.2023 v 19:31

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek