Boxy na trilogie


Juicyk
Juicyk 26.08.2015 v 19:57

Zdravím,
dnes jsem konečně dostala první díl z trilogie "Případy komisaře Joony Linny 1-3" od Lars Kepler, Hypnotizér. A tak mě jen napadlo, že když si takto koupím díly postupně, přijdu o hezké balení trilogie v boxu, což je docela škoda.
A tak se vás ptám - nevíte někdo, zda se dají tyto boxy koupit i samostatně, dodatečně? Zatím jsem na to nikde nenarazila, ale myslím si, že to je škoda, protože je určitě spousta lidí, kteří si díly koupí postupně a potom by si je taky rádi uložili do hezkého boxu.
Třeba se koupit dají a jen jsem na to nenarazila, tak pokud někdo víte, tak budu ráda za tipy :)

lenkaknel
lenkaknel 26.08.2015 v 20:05

Mám za to, že box se dá koupit jenom s kompletem...

Juicyk
Juicyk 26.08.2015 v 20:08

Já si to taky právě myslím. Ale je to škoda. No, nic, box klidně oželím, jen mě to tak napadlo :)

nightlybird
nightlybird 26.08.2015 v 23:01

Boxy na knihy jsem si za mladých let vyráběl z kartonových krabic, slepený střih jsem zatapetoval umělohmotnou tapetou - dvě hoďky práce a bylo to !

Text příspěvku byl upraven 26.08.15 v 23:02

RebecaConnor
RebecaConnor 27.08.2015 v 11:56

Souhlas, výroba je snadná a je to zábava ;-)

Juicyk
Juicyk 28.08.2015 v 09:56

No, to mě právě taky napadlo, ráda si vyrábím věci sama :) Díky za příspěvky, jdu přemýšlet nad výrobou :)))


Kubasino
Kubasino 28.08.2015 v 12:55

Ony se boxy sehnat dají, ale chce to trpělivost a jisté to také není. Já třeba sháním box na sérii Pána prstenů (ilustrované vydání) a zatím se mi nezadařilo. Nicméně dříve jsem na pár boxů narazil na internetové aukci.

woodward
woodward 30.08.2015 v 07:21

Smím se zeptat k čemu ty boxy vlastně slouží? podle mě jsou jen pro zlost. Když sáhnete do knihovny pro knihu, buď musíte vyndat celej futrál nebo se v tom šťouráte půl hodiny, než se vám ji podaří vytáhnout samostatně. měl jsem takovou krabici na kompletní povídky s sherlockem holmesem v angličtině, ale jednoho krásného dne jsem se chtěl jenom na něco mrknout v jedné povídce, musel jsem probírat knížku za knížkou a nakonec mě ten krám tak vytočil, že skončil ve smetí a holmes byl osvobozen.



Vložit příspěvek