Agatha Christie

Agatha Christie

(pseudonym:

Mary Westmacott

)

(1890 - 1976, Velká Británie)

Koupit knihy na Aukru

Bazar knih (119)

NABÍDKA (07.05.2013) -
Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda - cena: 80 Kč + 40 Kč poštovné

v dobrém stavu

detail inzerátu
NABÍDKA (07.05.2013) -
Potíže v zálivu Pollensa Potíže v zálivu Pollensa - cena: 80 Kč + 40 Kč poštovné

jako nová

detail inzerátu
NABÍDKA (07.05.2013) -
Po pohřbu Po pohřbu - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovné

Prodám knihu v dobrém stavu

detail inzerátu
NABÍDKA (07.05.2013) -
Vždyť je to hračka Vždyť je to hračka - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovné

prodám knihu,v dobrém stavu

detail inzerátu
NABÍDKA (07.05.2013) -
Záhada sedmi ciferníků Záhada sedmi ciferníků - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovné

Prodám knihu,v dobrém stavu

detail inzerátu
NABÍDKA (07.05.2013) -
Sittafordská záhada Sittafordská záhada - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovné

V dobrém stavu,hřbet zevnitř preventivně přelepen

detail inzerátu
NABÍDKA (30.04.2013) -
Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota - cena: 90 Kč + 37 Kč poštovné

Velmi dobrý stav

detail inzerátu
NABÍDKA (29.04.2013) -
Smrť vo vzduchu Smrť vo vzduchu - cena: 39 Kč + 39 Kč poštovné

slovensky, tvrdá vazba, hezký stav, razítka na předsádce

detail inzerátu
NABÍDKA (28.04.2013) -
Nekonečná noc Nekonečná noc - cena: 40 Kč + poštovné

Kniha v pěkném stavu,vázaná s přebalem,ve slovenském jazyce.

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Sittafordská záhada Sittafordská záhada - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Pět malých prasátek Pět malých prasátek - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Zlo pod sluncem Zlo pod sluncem - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Hodiny Hodiny - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Smrtonoš Smrtonoš - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Nástrahy zubařského křesla Nástrahy zubařského křesla - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Smrt na Nilu Smrt na Nilu - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Zlatá brána otevřená Zlatá brána otevřená - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Velká čtyřka Velká čtyřka - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Po pohřbu Po pohřbu - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (25.04.2013) -
Třetí dívka Třetí dívka - cena: 150 Kč + poštovné

1x čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (20.04.2013) -
N či M ? N či M ? - cena: 39 Kč + 39 Kč poštovné

trochu ojetá, ale nerozpadá se a naprosto čitelná
vícero knih ode mne = 1 poštovné (nebo jen mírně zvýšené)

detail inzerátu
NABÍDKA (19.04.2013) -
Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku - cena: 59 Kč + 50 Kč poštovné

čtení na dovolenou Odeon 1982, měkká vazba, na přebalu kresba Adolf Born
vícero knih ode mne = 1 poštovné (nebo jen mírně zvýšené)

detail inzerátu
NABÍDKA (19.04.2013) -
Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda - cena: 49 Kč + 49 Kč poštovné

počínající příznaky rozlepující se vazby - čtení na dovolenou Odeon 1986, měkká vazba, na přebalu kresba Adolf Born
vícero knih ode mne = 1 poštovné (nebo jen mírně zvýšené)

detail inzerátu
NABÍDKA (17.04.2013) -
Pověz mi, jak žijete Pověz mi, jak žijete - cena: 100 Kč + 40 Kč poštovné

nová, nečtená

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám knihu vraždy podle abecedy. pevné černé lamino desky. Kniha je velmi zachovalá.

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky - cena: 100 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Nová. Pevné lamino desky.

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Hadí doupě Hadí doupě - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám knihu Hadí doupě. Černé lamino desky. Velmi zachovalá.

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Karty na stole Karty na stole - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky.

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Zkouška neviny Zkouška neviny - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky.

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Velká čtyřka Velká čtyřka - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Smysluplná vražda Smysluplná vražda - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky.

detail inzerátu
NABÍDKA (16.04.2013) -
Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles - cena: 85 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Velmi zachovalé. Pevné lamino desky.

detail inzerátu
NABÍDKA (15.04.2013) -
3x Agatha 3x Agatha - cena: 180 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu. Velmi pěkný stav. Lamino desky.

detail inzerátu
NABÍDKA (12.04.2013) -
Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky - cena: 39 Kč + 50 Kč poštovné

rozpadlá měkká vazba - lepená, ale kompletní
vícero knih ode mne = 1 poštovné (nebo jen mírně zvýšené)

detail inzerátu
NABÍDKA (11.04.2013) -
Příběhy ze staré Anglie Příběhy ze staré Anglie - cena: 40 Kč + poštovné

prodam za 40,-Kč + poštovné

detail inzerátu
NABÍDKA (11.04.2013) -
Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda - cena: 40 Kč + poštovné

prodam za 40,-Kč + poštovné

detail inzerátu
NABÍDKA (07.04.2013) -
Třikrát slečna Marplová Třikrát slečna Marplová - cena: 60 Kč + 40 Kč poštovné

Platba předem - zásilka doporučeně. Více knih - jedno poštovné!!!

detail inzerátu
NABÍDKA (04.04.2013) -
Pověz mi, jak žijete Pověz mi, jak žijete - cena: 100 Kč + 40 Kč poštovné

zachovala

detail inzerátu
NABÍDKA (03.04.2013) -
Sloni mají paměť Sloni mají paměť - cena: 99 Kč + 40 Kč poštovné

jako nová, tvrdá vazba, Knižní klub 1994

detail inzerátu
NABÍDKA (03.04.2013) -
Muž v mlze Muž v mlze - cena: 50 Kč + poštovné

prodam za 50,-Kč + poštovné

detail inzerátu
NABÍDKA (03.04.2013) -
Smrt lorda Edgwarea Smrt lorda Edgwarea - cena: 70 Kč + poštovné

prodam za 70,-Kč + poštovné

detail inzerátu
NABÍDKA (20.03.2013) -
Vražda Rogera Ackroyda (komiks) Vražda Rogera Ackroyda (komiks) - cena: 70 Kč + 40 Kč poštovné

Nová kniha. Platba předem - zásilka doporučeně. Více knih - jedno poštovné.

detail inzerátu
NABÍDKA (17.03.2013) -
Poslední weekend Poslední weekend - cena: 45 Kč + poštovné

Výborný stav. Cena dohodou. Napínavé a čtivé, doporučuji.

detail inzerátu
NABÍDKA (17.03.2013) -
Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda - cena: 45 Kč + poštovné

Výborný stav. Cena dohodou. Napínavé a čtivé, doporučuji.

detail inzerátu
NABÍDKA (14.03.2013) -
Příběhy ze staré Anglie Příběhy ze staré Anglie - cena: 30 Kč + 20 Kč poštovné

Nabízím knížku ve velmi dobrém stavu, jen papírový přebal je opotřebovaný.

detail inzerátu
NABÍDKA (07.03.2013) -
3x slečna Marplová 3x slečna Marplová - cena: 60 Kč + poštovné

Kniha je v pěkném stavu.

detail inzerátu
NABÍDKA (28.02.2013) -
Vražda na faře Vražda na faře - cena: 40 Kč + poštovné

Prodám knihu Agathy Christie Vražda na faře. Není ovšem z edice s černým laminem, ale brožovaná - starší ale velmi zachovalá)

Pro všechny příznivce Agathy Christie)

detail inzerátu
NABÍDKA (28.02.2013) -
Sloni mají pamět´ Sloni mají pamět´ - cena: 90 Kč + poštovné

Prodám tuto knihu (stejná jako na obrázku).
Velmi pěkný stav, zachovalá (bez poškození).

Pro všechny příznivce Agathy Christie.

detail inzerátu
NABÍDKA (24.02.2013) -
Zločiny pro dva Zločiny pro dva - cena: 150 Kč + 60 Kč poštovné

Nová , nečtená !

detail inzerátu
NABÍDKA (24.02.2013) -
Vražda na faře Vražda na faře - cena: 80 Kč + 50 Kč poštovné

výborný stav,měkká vazba

detail inzerátu
NABÍDKA (04.02.2013) -
Detektivní hry Detektivní hry - cena: 180 Kč + 50 Kč poštovné

Kniha je nová.

detail inzerátu
NABÍDKA (17.01.2013) -
Karibské tajemství Karibské tajemství - cena: 30 Kč + poštovné

V zachovalém stavu.

detail inzerátu
NABÍDKA (10.01.2013) -
Hadí doupě Hadí doupě - cena: 50 Kč + poštovné

Melantrich, 1988, brožovaná
- kniha v pořádku, zadní strana mírně zašlá, na hřbetu přelepení izolepou cca 1,5 cm

detail inzerátu
NABÍDKA (08.12.2012) -
Vlastní životopis Vlastní životopis - cena: 80 Kč + 40 Kč poštovné

Velice dobrý stav knihy i přebalu.

detail inzerátu
NABÍDKA (28.11.2012) -
Potíže v zálivu Pollensa Potíže v zálivu Pollensa - cena: 140 Kč + 40 Kč poštovné

Nová, ani jednou čtená.

detail inzerátu
NABÍDKA (26.11.2012) -
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovné

Prodám tuto bezvadnou knížku, jendou čtená, bezvadný stav, jiné vydání, na obrázku je Hercule Poirot.
V Praze možnost osobního předání zdarma. Ideální vánoční dárek :-)

detail inzerátu
NABÍDKA (08.11.2012) -
Karty na stole Karty na stole - cena: 80 Kč + poštovné

www.antikvariatlovosice.cz
jako nové

detail inzerátu
NABÍDKA (03.11.2012) -
Případ manželky ve středních letech / The Case of the Middle-Aged Wife Případ manželky ve středních letech / The Case of the Middle-Aged Wife - cena: 30 Kč + 37 Kč poštovné

Nečtení.Pěkná.

detail inzerátu
NABÍDKA (29.10.2012) -
Hadí doupě Hadí doupě - cena: 45 Kč + 30 Kč poštovné

Dobrý stav

detail inzerátu
NABÍDKA (13.10.2012) -
Sittafordská záhada Sittafordská záhada - cena: 20 Kč + 20 Kč poštovné

brož.3 knihy za 60+37
3 detektivové a Buf. Bill
Noc kom. Gigeona

detail inzerátu
NABÍDKA (08.10.2012) -
Vraždy podľa abecedy Vraždy podľa abecedy - cena: 1 Kč + poštovné

Kniha je ve velmi slušném stavu, nabízím dohodou, napište, nabídněte

detail inzerátu
NABÍDKA (01.10.2012) -
Oznamuje se vražda Oznamuje se vražda - cena: 30 Kč + poštovné

kart., dobrý stav - r. v. 1970

detail inzerátu
NABÍDKA (22.09.2012) -
Vlastní životopis Vlastní životopis - cena: 110 Kč + poštovné

Pevná vazba, přebal. Skvělý stav.
Poštovné dle tarifu České pošty, nebo osobně v Praze.

detail inzerátu
NABÍDKA (20.09.2012) -
Deset malých černoušků Deset malých černoušků - cena: 50 Kč + 37 Kč poštovné

Super stav

detail inzerátu
NABÍDKA (05.08.2012) -
3x Hercule Poirot 3x Hercule Poirot - cena: 150 Kč + 42 Kč poštovné

velmi pěkná,jednou čtená,pevná vazba s přebalem

detail inzerátu
NABÍDKA (27.07.2012) -
3x slečna Marplová 3x slečna Marplová - cena: 100,- včetně poštovn

udržovaná, jako nová

detail inzerátu
NABÍDKA (26.06.2012) -
Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy - cena: 50+ poštovné

brožovaná zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (26.06.2012) -
Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky - cena: 50+ poštovné

brožovaná zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (18.06.2012) -
Oznamuje se vražda Oznamuje se vražda - cena: 40,- + poštovné

nabízím tuto knihu, je zachovalá, čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Sittafordská záhada Sittafordská záhada - cena: 55 + postovne

zachovala,broz,

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky - cena: 130,- + poštovné

nová

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Smrt na Nilu Smrt na Nilu - cena: 110,- + poštovné

dobrý stav

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy - cena: 110,- + poštovné

dobrý stav

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda - cena: 80,- + poštovné

nabízím, poškozený konec hřbetu, jinak v pořádku

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Sloni mají paměť Sloni mají paměť - cena: 120.- + poštovné

jednou čtená, s jiným obalem než je zde vyobrazen , na tomhle je mužská hlavas podobou Hitlera

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu - cena: 120.- + poštovné

jako nová, jx čtená

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Pan Poirot se vrací Pan Poirot se vrací - cena: 40,- + poštovné

staré vydání těchto dvou slavných detektivek

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Muž v mlze Muž v mlze - cena: 80 + postovne

zachovala r.v.1977 bez prebalu

detail inzerátu
NABÍDKA (29.05.2012) -
Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii - cena: 80 + postovne

zachovala broz,

detail inzerátu
NABÍDKA (08.05.2012) -
Pět malých prasátek Pět malých prasátek - cena: 60 Kč + pošta

Kniha je v dobrém stavu, neponičená.

detail inzerátu
NABÍDKA (08.05.2012) -
Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku - cena: 60 Kč + pošta

Kniha je neponičená. Vazba drží výborně.

detail inzerátu
NABÍDKA (08.05.2012) -
Sittafordská záhada Sittafordská záhada - cena: 50 Kč + pošta

Čtená kniha - obal a hřbet knihy je lehce poničený, ale všechny listy drží dohromady. Uvnitř je kniha neponičená.

detail inzerátu
NABÍDKA (17.04.2012) -
Sloni mají paměť Sloni mají paměť - cena: 70+ pošt.

stav dobrý
kniha má jiné desky než na obrázku

detail inzerátu
NABÍDKA (12.04.2012) -
18 oříšků k rozlousknutí 18 oříšků k rozlousknutí - cena: 30,-

http://www.eshop-rychle.cz/www-eshop-rychle-cz----antikvariat/eshop/0/0/5/9942

detail inzerátu
NABÍDKA (09.04.2012) -
Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles - cena: dohodou

starší

detail inzerátu
NABÍDKA (01.04.2012) -
Smrt na Nilu Smrt na Nilu - cena: dohodou

jako nová

detail inzerátu
NABÍDKA (25.03.2012) -
Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku - cena: dohodou

Kniha v dobrém stavu

detail inzerátu
NABÍDKA (25.03.2012) -
Plavý kůň Plavý kůň - cena: dohodou

Kniha zachovalá, rok vydání: 1984

detail inzerátu
NABÍDKA (23.03.2012) -
Opona Opona - cena: dohodou

zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (10.03.2012) -
Nultá hodina Nultá hodina - cena: dohodou

opotřebovaná

detail inzerátu
NABÍDKA (08.03.2012) -
Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda - cena: dohodou

výborný stav

detail inzerátu
NABÍDKA (28.02.2012) -
Sloni mají paměť Sloni mají paměť - cena: 110 kč + poštovné

Krásný stav, ale jiný obal než zde na obrázku

detail inzerátu
NABÍDKA (23.02.2012) -
Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles - cena: 80+pošta

velmi zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (23.02.2012) -
Nekonečná noc Nekonečná noc - cena: 50+pošta

velmi zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (23.02.2012) -
Vánoce Hercule Poirota Vánoce Hercule Poirota - cena: 80+pošta

velmi zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (23.02.2012) -
Zlo pod slnkom, Po pohrebe, Mačka medzi holubmi Zlo pod slnkom, Po pohrebe, Mačka medzi holubmi - cena: 60+pošta

velmi zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (17.02.2012) -
Smrt na Nilu Smrt na Nilu - cena: 30+pošta

zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (12.02.2012) -
Třetí dívka Třetí dívka - cena: 99 Kč + poštovné

Nabízím nejnovější vydání z nakladatelství Knižní klub (2012)
Kniha zcela nová
Osobní převzetí možné v Brně, jinak zasílám prostřednictvím České pošty

detail inzerátu
NABÍDKA (08.02.2012) -
N či M ? N či M ? - cena: dohodou.

.

detail inzerátu
NABÍDKA (06.02.2012) -
3x slečna Marplová 3x slečna Marplová - cena: 30 Kč + poštovné

Slovensky
Platba předem na účet. Poštovné 1 kniha 59, za každou další knihu v jedné zásilce +10 Kč.

detail inzerátu
NABÍDKA (06.02.2012) -
Muž v mlze Muž v mlze - cena: 40 Kč + poštovné

Platba předem na účet. Poštovné 1 kniha 59, za každou další knihu v jedné zásilce +10 Kč.

detail inzerátu
NABÍDKA (27.01.2012) -
Nakonec přijde smrt Nakonec přijde smrt - cena: 150,-Kč + poštovné

Omylem zakoupena 2x, nečtena.

detail inzerátu
NABÍDKA (27.01.2012) -
Muž v mlze Muž v mlze - cena: 55+pošt.

bez obalu, dobrý stav

detail inzerátu
NABÍDKA (27.01.2012) -
Vlastní životopis Vlastní životopis - cena: 60+pošt

dobrý stav

detail inzerátu
NABÍDKA (23.01.2012) -
Muž v mlze Muž v mlze - cena: 90 + poštovné

Prodám, velmi dobrý stav.

detail inzerátu
NABÍDKA (02.11.2011) -
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - cena: 140,- + poštovné

super stav

detail inzerátu
NABÍDKA (02.11.2011) -
Schůzka se smrtí Schůzka se smrtí - cena: 140,- + poštovné

výborný stav

detail inzerátu
NABÍDKA (16.10.2011) -
Plavý kůň Plavý kůň - cena: 70 Kč + 70 Kč poštov

Jednou přečtená, jako nová, nepoškozená.

detail inzerátu
NABÍDKA (14.09.2011) -
Poslední weekend Poslední weekend - cena: Cena dohodou

Nakladatelství Josef Lukasík, Ostrava-Praha, 1948
Překlad Věra Limburská
Kniha je ve velmi dobrém stavu.

detail inzerátu
NABÍDKA (04.04.2011) -
Muž v mlze Muž v mlze - cena: 195Kč+100Kč poštovné

Vydal Odeon. Praha 1977. Stav dobrý, ale má poškozený papírový přebal.

detail inzerátu
NABÍDKA (02.02.2011) -
Příběhy ze staré Anglie Příběhy ze staré Anglie - cena: 60 Kč + 45 Kč poštovné

MF 1983,vázaná,bezvadný stav

detail inzerátu
NABÍDKA (26.01.2011) -
Hadí doupě Hadí doupě - cena: dohodou

zachovalá

detail inzerátu
NABÍDKA (20.12.2010) -
Příběhy ze staré Anglie Příběhy ze staré Anglie - cena: 50,- Kč

edice SMARAGD 100. svazek, 1983, dobrý stav.

detail inzerátu
NABÍDKA (13.12.2010) -
Kapsa plná žita Kapsa plná žita - cena: dohodou

starší vydání

detail inzerátu
POPTÁVKA (12.03.2012) -
Břímě Břímě - cena: dohodou

vydání nakl. Brána, 1996

detail inzerátu
POPTÁVKA (20.10.2011) -
Prasklé zrcadlo Prasklé zrcadlo - cena: dohodou

koupím tuto knihu

detail inzerátu
POPTÁVKA (08.04.2011) -
Pověz mi, jak žijete Pověz mi, jak žijete - cena: do 100,-Kč

Ráda bych si ji znovu přečetla.

detail inzerátu
POPTÁVKA (21.02.2011) -
Záhada španělské truhly Záhada španělské truhly - cena: dohodou

rok vydání 1967

detail inzerátu
DatabazeKnih.cz na Facebooku DatabazeKnih.cz na Twitteru DatabazeKnih.cz na Google+