
Agatha Christie
(pseudonym:Mary Westmacott
)(1890 - 1976, Velká Británie)
Bazar knih (119)
| NABÍDKA | (07.05.2013) - qristeenka |
|---|---|
![]() |
Zapomenutá vražda - cena: 80 Kč + 40 Kč poštovnév dobrém stavu detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.05.2013) - qristeenka |
![]() |
Potíže v zálivu Pollensa - cena: 80 Kč + 40 Kč poštovnéjako nová detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.05.2013) - qristeenka |
![]() |
Po pohřbu - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovnéProdám knihu v dobrém stavu detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.05.2013) - qristeenka |
![]() |
Vždyť je to hračka - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovnéprodám knihu,v dobrém stavu detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.05.2013) - qristeenka |
![]() |
Záhada sedmi ciferníků - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovnéProdám knihu,v dobrém stavu detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.05.2013) - qristeenka |
![]() |
Sittafordská záhada - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovnéV dobrém stavu,hřbet zevnitř preventivně přelepen detail inzerátu |
| NABÍDKA | (30.04.2013) - Ivik774 |
![]() |
Vánoce Hercula Poirota - cena: 90 Kč + 37 Kč poštovnéVelmi dobrý stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.04.2013) - poetree |
![]() |
Smrť vo vzduchu - cena: 39 Kč + 39 Kč poštovnéslovensky, tvrdá vazba, hezký stav, razítka na předsádce detail inzerátu |
| NABÍDKA | (28.04.2013) - annhav |
![]() |
Nekonečná noc - cena: 40 Kč + poštovnéKniha v pěkném stavu,vázaná s přebalem,ve slovenském jazyce. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Sittafordská záhada - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Pět malých prasátek - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Zlo pod sluncem - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Hodiny - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Vražda Rogera Ackroyda - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Smrtonoš - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Nástrahy zubařského křesla - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Smrt na Nilu - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Zlatá brána otevřená - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Velká čtyřka - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Po pohřbu - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.04.2013) - janey88 |
![]() |
Třetí dívka - cena: 150 Kč + poštovné1x čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (20.04.2013) - poetree |
![]() |
N či M ? - cena: 39 Kč + 39 Kč poštovnétrochu ojetá, ale nerozpadá se a naprosto čitelná |
| NABÍDKA | (19.04.2013) - poetree |
![]() |
Není kouře bez ohýnku - cena: 59 Kč + 50 Kč poštovnéčtení na dovolenou Odeon 1982, měkká vazba, na přebalu kresba Adolf Born |
| NABÍDKA | (19.04.2013) - poetree |
![]() |
Zapomenutá vražda - cena: 49 Kč + 49 Kč poštovnépočínající příznaky rozlepující se vazby - čtení na dovolenou Odeon 1986, měkká vazba, na přebalu kresba Adolf Born |
| NABÍDKA | (17.04.2013) - Neri |
![]() |
Pověz mi, jak žijete - cena: 100 Kč + 40 Kč poštovnénová, nečtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Vraždy podle abecedy - cena: 85 Kč + poštovnéProdám knihu vraždy podle abecedy. pevné černé lamino desky. Kniha je velmi zachovalá. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Smrt staré posluhovačky - cena: 100 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Nová. Pevné lamino desky. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Hadí doupě - cena: 85 Kč + poštovnéProdám knihu Hadí doupě. Černé lamino desky. Velmi zachovalá. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
Karty na stole - cena: 85 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky. detail inzerátu |
|
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Zkouška neviny - cena: 85 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Velká čtyřka - cena: 85 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Smysluplná vražda - cena: 85 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Velmi zachovalá. Pevné lamino desky. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.04.2013) - Evik30 |
![]() |
Záhada na zámku Styles - cena: 85 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Velmi zachovalé. Pevné lamino desky. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (15.04.2013) - Evik30 |
![]() |
3x Agatha - cena: 180 Kč + poštovnéProdám tuto knihu. Velmi pěkný stav. Lamino desky. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (12.04.2013) - poetree |
![]() |
Smrt staré posluhovačky - cena: 39 Kč + 50 Kč poštovnérozpadlá měkká vazba - lepená, ale kompletní |
| NABÍDKA | (11.04.2013) - Jarka 55 |
![]() |
Příběhy ze staré Anglie - cena: 40 Kč + poštovnéprodam za 40,-Kč + poštovné detail inzerátu |
| NABÍDKA | (11.04.2013) - Jarka 55 |
![]() |
Zapomenutá vražda - cena: 40 Kč + poštovnéprodam za 40,-Kč + poštovné detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.04.2013) - jirkamc5 |
![]() |
Třikrát slečna Marplová - cena: 60 Kč + 40 Kč poštovnéPlatba předem - zásilka doporučeně. Více knih - jedno poštovné!!! detail inzerátu |
| NABÍDKA | (04.04.2013) - kacaba72 |
![]() |
Pověz mi, jak žijete - cena: 100 Kč + 40 Kč poštovnézachovala detail inzerátu |
| NABÍDKA | (03.04.2013) - poetree |
![]() |
Sloni mají paměť - cena: 99 Kč + 40 Kč poštovnéjako nová, tvrdá vazba, Knižní klub 1994 detail inzerátu |
| NABÍDKA | (03.04.2013) - Jarka 55 |
![]() |
Muž v mlze - cena: 50 Kč + poštovnéprodam za 50,-Kč + poštovné detail inzerátu |
| NABÍDKA | (03.04.2013) - Jarka 55 |
![]() |
Smrt lorda Edgwarea - cena: 70 Kč + poštovnéprodam za 70,-Kč + poštovné detail inzerátu |
| NABÍDKA | (20.03.2013) - jirkamc5 |
![]() |
Vražda Rogera Ackroyda (komiks) - cena: 70 Kč + 40 Kč poštovnéNová kniha. Platba předem - zásilka doporučeně. Více knih - jedno poštovné. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (17.03.2013) - fjaros |
![]() |
Poslední weekend - cena: 45 Kč + poštovnéVýborný stav. Cena dohodou. Napínavé a čtivé, doporučuji. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (17.03.2013) - fjaros |
![]() |
Vražda Rogera Ackroyda - cena: 45 Kč + poštovnéVýborný stav. Cena dohodou. Napínavé a čtivé, doporučuji. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (14.03.2013) - lusinda87@atlas.cz |
![]() |
Příběhy ze staré Anglie - cena: 30 Kč + 20 Kč poštovnéNabízím knížku ve velmi dobrém stavu, jen papírový přebal je opotřebovaný. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (07.03.2013) - annhav |
![]() |
3x slečna Marplová - cena: 60 Kč + poštovnéKniha je v pěkném stavu. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (28.02.2013) - Evik30 |
![]() |
Vražda na faře - cena: 40 Kč + poštovnéProdám knihu Agathy Christie Vražda na faře. Není ovšem z edice s černým laminem, ale brožovaná - starší ale velmi zachovalá) |
| NABÍDKA | (28.02.2013) - Evik30 |
![]() |
Sloni mají pamět´ - cena: 90 Kč + poštovnéProdám tuto knihu (stejná jako na obrázku). |
| NABÍDKA | (24.02.2013) - xxkouckaxx |
![]() |
Zločiny pro dva - cena: 150 Kč + 60 Kč poštovnéNová , nečtená ! detail inzerátu |
| NABÍDKA | (24.02.2013) - myskula |
![]() |
Vražda na faře - cena: 80 Kč + 50 Kč poštovnévýborný stav,měkká vazba detail inzerátu |
| NABÍDKA | (04.02.2013) - Jumbo |
![]() |
Detektivní hry - cena: 180 Kč + 50 Kč poštovnéKniha je nová. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (17.01.2013) - between |
![]() |
Karibské tajemství - cena: 30 Kč + poštovnéV zachovalém stavu. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (10.01.2013) - Lili |
![]() |
Hadí doupě - cena: 50 Kč + poštovnéMelantrich, 1988, brožovaná |
| NABÍDKA | (08.12.2012) - sam198 |
![]() |
Vlastní životopis - cena: 80 Kč + 40 Kč poštovnéVelice dobrý stav knihy i přebalu. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (28.11.2012) - pistalka |
![]() |
Potíže v zálivu Pollensa - cena: 140 Kč + 40 Kč poštovnéNová, ani jednou čtená. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (26.11.2012) - Gardenia23 |
![]() |
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - cena: 100 Kč + 60 Kč poštovnéProdám tuto bezvadnou knížku, jendou čtená, bezvadný stav, jiné vydání, na obrázku je Hercule Poirot. |
| NABÍDKA | (08.11.2012) - morgasa |
Karty na stole - cena: 80 Kč + poštovnéwww.antikvariatlovosice.cz |
|
| NABÍDKA | (03.11.2012) - matyno |
![]() |
Případ manželky ve středních letech / The Case of the Middle-Aged Wife - cena: 30 Kč + 37 Kč poštovnéNečtení.Pěkná. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.10.2012) - I-am-unicorn |
![]() |
Hadí doupě - cena: 45 Kč + 30 Kč poštovnéDobrý stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (13.10.2012) - rimidalv |
![]() |
Sittafordská záhada - cena: 20 Kč + 20 Kč poštovnébrož.3 knihy za 60+37 |
| NABÍDKA | (08.10.2012) - Geska |
![]() |
Vraždy podľa abecedy - cena: 1 Kč + poštovnéKniha je ve velmi slušném stavu, nabízím dohodou, napište, nabídněte detail inzerátu |
| NABÍDKA | (01.10.2012) - dearkiki |
![]() |
Oznamuje se vražda - cena: 30 Kč + poštovnékart., dobrý stav - r. v. 1970 |
| NABÍDKA | (22.09.2012) - Etka |
![]() |
Vlastní životopis - cena: 110 Kč + poštovnéPevná vazba, přebal. Skvělý stav. |
| NABÍDKA | (20.09.2012) - callmekristy |
![]() |
Deset malých černoušků - cena: 50 Kč + 37 Kč poštovnéSuper stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (05.08.2012) - beruska.1144 |
![]() |
3x Hercule Poirot - cena: 150 Kč + 42 Kč poštovnévelmi pěkná,jednou čtená,pevná vazba s přebalem detail inzerátu |
| NABÍDKA | (27.07.2012) - Beruska11 |
![]() |
3x slečna Marplová - cena: 100,- včetně poštovn udržovaná, jako nová detail inzerátu |
| NABÍDKA | (26.06.2012) - jaja64646460 |
![]() |
Vraždy podle abecedy - cena: 50+ poštovné brožovaná zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (26.06.2012) - jaja64646460 |
![]() |
Smrt staré posluhovačky - cena: 50+ poštovné brožovaná zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (18.06.2012) - cocochanel |
![]() |
Oznamuje se vražda - cena: 40,- + poštovné nabízím tuto knihu, je zachovalá, čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - kacaba72 |
![]() |
Sittafordská záhada - cena: 55 + postovne zachovala,broz, detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Smrt staré posluhovačky - cena: 130,- + poštovné nová detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Smrt na Nilu - cena: 110,- + poštovné dobrý stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Vraždy podle abecedy - cena: 110,- + poštovné dobrý stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Vražda Rogera Ackroyda - cena: 80,- + poštovné nabízím, poškozený konec hřbetu, jinak v pořádku detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Sloni mají paměť - cena: 120.- + poštovné jednou čtená, s jiným obalem než je zde vyobrazen , na tomhle je mužská hlavas podobou Hitlera detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Vražda v Orient-expresu - cena: 120.- + poštovné jako nová, jx čtená detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - cocochanel |
![]() |
Pan Poirot se vrací - cena: 40,- + poštovné staré vydání těchto dvou slavných detektivek detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - kacaba72 |
![]() |
Muž v mlze - cena: 80 + postovne zachovala r.v.1977 bez prebalu detail inzerátu |
| NABÍDKA | (29.05.2012) - kacaba72 |
![]() |
Vražda v Mezopotámii - cena: 80 + postovne zachovala broz, detail inzerátu |
| NABÍDKA | (08.05.2012) - muchomurka |
![]() |
Pět malých prasátek - cena: 60 Kč + pošta Kniha je v dobrém stavu, neponičená. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (08.05.2012) - muchomurka |
![]() |
Není kouře bez ohýnku - cena: 60 Kč + pošta Kniha je neponičená. Vazba drží výborně. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (08.05.2012) - muchomurka |
![]() |
Sittafordská záhada - cena: 50 Kč + pošta Čtená kniha - obal a hřbet knihy je lehce poničený, ale všechny listy drží dohromady. Uvnitř je kniha neponičená. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (17.04.2012) - HelenaF |
![]() |
Sloni mají paměť - cena: 70+ pošt. stav dobrý |
| NABÍDKA | (12.04.2012) - morgasa |
![]() |
18 oříšků k rozlousknutí - cena: 30,- http://www.eshop-rychle.cz/www-eshop-rychle-cz----antikvariat/eshop/0/0/5/9942 detail inzerátu |
| NABÍDKA | (09.04.2012) - Baruss |
![]() |
Záhada na zámku Styles - cena: dohodou starší detail inzerátu |
| NABÍDKA | (01.04.2012) - hedus |
![]() |
Smrt na Nilu - cena: dohodou jako nová detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.03.2012) - gabus |
![]() |
Není kouře bez ohýnku - cena: dohodou Kniha v dobrém stavu detail inzerátu |
| NABÍDKA | (25.03.2012) - gabus |
![]() |
Plavý kůň - cena: dohodou Kniha zachovalá, rok vydání: 1984 detail inzerátu |
| NABÍDKA | (23.03.2012) - hedus |
![]() |
Opona - cena: dohodou zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (10.03.2012) - hedus |
![]() |
Nultá hodina - cena: dohodou opotřebovaná detail inzerátu |
| NABÍDKA | (08.03.2012) - hedus |
![]() |
Vražda Rogera Ackroyda - cena: dohodou výborný stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (28.02.2012) - alena19 |
![]() |
Sloni mají paměť - cena: 110 kč + poštovné Krásný stav, ale jiný obal než zde na obrázku detail inzerátu |
| NABÍDKA | (23.02.2012) - petrzelka71 |
![]() |
Záhada na zámku Styles - cena: 80+pošta velmi zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (23.02.2012) - petrzelka71 |
![]() |
Nekonečná noc - cena: 50+pošta velmi zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (23.02.2012) - petrzelka71 |
![]() |
Vánoce Hercule Poirota - cena: 80+pošta velmi zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (23.02.2012) - petrzelka71 |
![]() |
Zlo pod slnkom, Po pohrebe, Mačka medzi holubmi - cena: 60+pošta velmi zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (17.02.2012) - petrzelka71 |
![]() |
Smrt na Nilu - cena: 30+pošta zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (12.02.2012) - enareta |
![]() |
Třetí dívka - cena: 99 Kč + poštovné Nabízím nejnovější vydání z nakladatelství Knižní klub (2012) |
| NABÍDKA | (08.02.2012) - ducháček88 |
![]() |
N či M ? - cena: dohodou. . detail inzerátu |
| NABÍDKA | (06.02.2012) - jarkamet |
![]() |
3x slečna Marplová - cena: 30 Kč + poštovnéSlovensky |
| NABÍDKA | (06.02.2012) - jarkamet |
![]() |
Muž v mlze - cena: 40 Kč + poštovnéPlatba předem na účet. Poštovné 1 kniha 59, za každou další knihu v jedné zásilce +10 Kč. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (27.01.2012) - Kalona |
![]() |
Nakonec přijde smrt - cena: 150,-Kč + poštovné Omylem zakoupena 2x, nečtena. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (27.01.2012) - knihomoli |
![]() |
Muž v mlze - cena: 55+pošt. bez obalu, dobrý stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (27.01.2012) - knihomoli |
![]() |
Vlastní životopis - cena: 60+pošt dobrý stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (23.01.2012) - schelby |
![]() |
Muž v mlze - cena: 90 + poštovné Prodám, velmi dobrý stav. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (02.11.2011) - fablen |
![]() |
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - cena: 140,- + poštovné super stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (02.11.2011) - fablen |
![]() |
Schůzka se smrtí - cena: 140,- + poštovné výborný stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (16.10.2011) - JankaFialova |
![]() |
Plavý kůň - cena: 70 Kč + 70 Kč poštov Jednou přečtená, jako nová, nepoškozená. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (14.09.2011) - velbloudice |
![]() |
Poslední weekend - cena: Cena dohodou Nakladatelství Josef Lukasík, Ostrava-Praha, 1948 |
| NABÍDKA | (04.04.2011) - mhd2009 |
![]() |
Muž v mlze - cena: 195Kč+100Kč poštovné Vydal Odeon. Praha 1977. Stav dobrý, ale má poškozený papírový přebal. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (02.02.2011) - vnej |
![]() |
Příběhy ze staré Anglie - cena: 60 Kč + 45 Kč poštovnéMF 1983,vázaná,bezvadný stav detail inzerátu |
| NABÍDKA | (26.01.2011) - dia.kritika |
![]() |
Hadí doupě - cena: dohodou zachovalá detail inzerátu |
| NABÍDKA | (20.12.2010) - čardáš |
![]() |
Příběhy ze staré Anglie - cena: 50,- Kč edice SMARAGD 100. svazek, 1983, dobrý stav. detail inzerátu |
| NABÍDKA | (13.12.2010) - dia.kritika |
![]() |
Kapsa plná žita - cena: dohodou starší vydání detail inzerátu |
| POPTÁVKA | (12.03.2012) - Gerbasin |
![]() |
Břímě - cena: dohodou vydání nakl. Brána, 1996 detail inzerátu |
| POPTÁVKA | (20.10.2011) - alcula |
![]() |
Prasklé zrcadlo - cena: dohodou koupím tuto knihu detail inzerátu |
| POPTÁVKA | (08.04.2011) - Nany |
![]() |
Pověz mi, jak žijete - cena: do 100,-Kč Ráda bych si ji znovu přečetla. detail inzerátu |
| POPTÁVKA | (21.02.2011) - becherovka |
![]() |
Záhada španělské truhly - cena: dohodou rok vydání 1967 detail inzerátu |
























































































