koupit eknihy

Kay Hooper

Kay Hooper

(americká, 1957), koupit eknihy


Nahrávám...

Oblíbené knihy

/ všechny knihy
Zlodějka stínůV zajetí stínůTajemná ženaMrazivé hříchyMaggie

Autor

Kay Glenda Hooper studovala Isothermal Community College, kde však brzy zjistila, že obchod není nic pro ni, a tak přešla na dějiny a literaturu – a také na tvůrčí psaní, což rozhodlo o celé její budoucnosti. K Vánocům dostala psací stroj a hned roku 1980 jí vyšla první kniha, v té době ještě ... celý životopis(zdroj: http://detektivky.bestfoto.info)


Přidat komentář

Komentáře (3)

Nejprve se musíte přihlásit.
Rosamund25.10.2014

Mne sa jej knihy veľmi páčia a hltám ich na jeden šup, čo sa mi v poslednom čase ani nestáva. Len škoda, že v slovenčine toho vyšlo veľmi málo. Keď sa zamyslím ani neviem, kedy som naposledy čítala knihu preloženú do slovenčiny.

Poutnice01.10.2013

Její knížky doslova hltám, čtou se velmi dobře, ale dají se špatně dohnat. U nás v knihovně nemám skoro nikdy štěstí, takže na ně čekám někdy i dost dlouho. Jeden čas jsem přemýšlela, že si je začnu kupovat, ale zatím si s tím jen pohrávám. Myslím, že jen romantiku jsem od ní nikdy nečetla, zato čtu její série o zvláštní jednotce FBI Noaha Bishopa a jeho agentů s paranormálními schopnostmi. Většinou se honí za vrahy a šílenci, takže některé příběhy jsou děsivější, ale vždycky skvěle napsané!

Lusa

tato žena má náherný styl psaní, její knihy jsou hodně tajemné, plné zvratů a překvapení na závěr, určitě se nechám zlákat na její další knihy