Léto s knihou
koupit eknihy

Jiří Janča

Jiří Janča

(česká, 1924 - 2005), koupit eknihy


Nahrávám...

Oblíbené knihy

/ všechny knihy
Alternativní medicína - komplexní prevence a léčba přírodními prostředkyStopové prvky a kovy života v příroděVelký receptář alternativní medicínyPsychotronika pro každéhoHerbář léčivých rostlin, 7. díl - Receptář

Autor

Evropský proslulý terapeut alternativní medicíny a patří v současné době mezi naše přední a zároveň nejpopulárnější odborníky v této oblasti. Je autorem zcela ojedinělé knižní řady mapující nejrůznější obory alternativní medicíny. V této řadě dosud vyšly tituly: Alternatitní medic... celý životopis(zdroj: Herbář léčivých rostlin)


Přidat komentář

Komentáře (2)

Nejprve se musíte přihlásit.
KetrinZel18.05.2014

Jeho knihy sice nejsou beletrie, ale dají se tak číst. V herbářích je mnoho inspirujících informací o rostlinách. A ve všech je vlastně o své vlastní zodpovědnosti za své zdraví. Je velmi snadné ukázat prstem na lékaře nebo kohokoli jiného a určit ho jako viníka. Ale připustit si, že si za všechno můžeme sami, ať svým přístupem, neznalostí, nerespektováním vlastního těla, to chce odvahu. K tomu všemu a vlastní sebedisciplíně nás nenásilně tento úžasný člověk vede.

tkometka26.02.2014

Uznávaný léčitel. Jeho knihy jsou plné vědění pro ty co chtějí rozumět tělu a pomáhat mu bez moderních léčiv.