koupit eknihy (od 99 Kč)

Jan Svoboda

Jan Svoboda

česká, 1957, koupit eknihy (od 99 Kč)


Nahrávám...

Oblíbené knihy

/ všechny knihy
Sebepoznávání krokem a chůzíInterkulturní vojna a mírPoradenský dialogAgrese a agresivita v předškolním a mladším školním věkuKrizové situace výchovy a výuky

Autor

PhDr. Jan Svoboda je akreditovaným lektorem pro Českou i Slovenskou republiku, vystudoval jednooborovou psychologii a působil jako poradenský psycholog a psychoterapeut. V současné době je zaměstnán jako vysokoškolský učitel a odborný asistent na katedře školní a pedagogické psychologie Ostravské univ... celý životopis(zdroj: http://www.esfrer.cz/?s=profily)


Komentáře (3)

Přidat komentář
Nejprve se musíte přihlásit.
KetrinZel24.01.2016

Dobrý den, účastnila jsem se 6 hodinové přednášky toto autora a byla jsem nadšená. Takových lidí víc. Hlavně si přeji aby ovlivnil co nejvíce mladých pedagogů. Na jeho knihy se moc těším.

Pakuna11.09.2013

Doktor Svoboda je úžasný člověk, znám ho jako vyučujícího. Každé setkání s ním je přínosem.

míka13.02.2012

V únoru 2012 jsem byla na semináři pro uč MŠ.Téma semináře slibovalo "Práci s pohádkovým příběhem".Říkala jsem si: "No nic světoborného,nic co bych už asi neznala,dobro x zlo ..apod." -já frajerka.
Dodnes si přehrávám v hlavě výklad pana doktora,(který nám umožnil nahlédnout do nás samotných),psychologické rozbory našich úvah,kreseb,odpovědí na naše dotazy....apod.Přiblížil nám,jak umět nahlížet na vyprávěnou nebo čtenou pohádku z psychologického pohledu,jak velmi důležitou roli hraje v životě dítěte klasický pohádkový příběh,jak nutné je setkávat se s ním i pro dnešní "počítačové děti"-ZEJMÉNA PRO NĚ!.
Hluboce smekám před tímto,na první pohled,nenápadným,skromným pánem,který mluví,tak jak mu "zobák narost" - na nic si nehraje.Byl to velký zážitek!!!!Zápisky ze semináře střežím jak oko v hlavě a pokusím se dle těchto zásad působit na děti své (ač již dospělé),v MŠ,na svá vnoučata...apod.
Máte-li někdo další možnost setkat se PhDr J. Svobodou neváhejte!Ráda si přečtu jeho vydané knihy.