Jan Svoboda
koupit eknihy

Jan Svoboda

(Česká republika, 1957), koupit eknihy

Nahrávám...

Autor

PhDr. Jan Svoboda je akreditovaným lektorem pro Českou i Slovenskou republiku, vystudoval jednooborovou psychologii a působil jako poradenský psycholog a psychoterapeut. V současné době je zaměstnán jako vysokoškolský učitel a odborný asistent na katedře školní a pedagogické psychologie Ostravské univerzity. Kromě toho působil jako supervizor dobrovolnických programů Hestia Praha a azylových domů (např. v Jihlavě). Během mnohaleté pedagogické i poradenské praxe publikoval více než 10... celý životopis(zdroj: http://www.esfrer.cz/?s=profily)

Nejprve se musíte přihlásit.
Pakuna11.09.2013

Doktor Svoboda je úžasný člověk, znám ho jako vyučujícího. Každé setkání s ním je přínosem.

míka13.02.2012

V únoru 2012 jsem byla na semináři pro uč MŠ.Téma semináře slibovalo "Práci s pohádkovým příběhem".Říkala jsem si: "No nic světoborného,nic co bych už asi neznala,dobro x zlo ..apod." -já frajerka.
Dodnes si přehrávám v hlavě výklad pana doktora,(který nám umožnil nahlédnout do nás samotných),psychologické rozbory našich úvah,kreseb,odpovědí na naše dotazy....apod.Přiblížil nám,jak umět nahlížet na vyprávěnou nebo čtenou pohádku z psychologického pohledu,jak velmi důležitou roli hraje v životě dítěte klasický pohádkový příběh,jak nutné je setkávat se s ním i pro dnešní "počítačové děti"-ZEJMÉNA PRO NĚ!.
Hluboce smekám před tímto,na první pohled,nenápadným,skromným pánem,který mluví,tak jak mu "zobák narost" - na nic si nehraje.Byl to velký zážitek!!!!Zápisky ze semináře střežím jak oko v hlavě a pokusím se dle těchto zásad působit na děti své (ač již dospělé),v MŠ,na svá vnoučata...apod.
Máte-li někdo další možnost setkat se PhDr J. Svobodou neváhejte!Ráda si přečtu jeho vydané knihy.